پروپوزال آماده رشته علوم تربیتی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

دانلود پروپوزال آماده علوم تربیتی

دانلود پروپوزال آماده علوم تربیتی

دپارتمانهای پروپوزال آماده رشته علوم تربیتی در موسسه افرا متشکل از رتبه های برتر کنکور سراسری و همچنین دانشجویان استعداد درخشان این رشته است. این دپارتمان در حوزه مقالات ISI ، پروپوزال، پایان نامه و مقالات علمی پژوهشی داخلی اماده ارائه خدمات به دانش جویان و اعضای هیئت علمی می باشد. کلیه رشته های تحت پوشش این دپارتمان شامل سه رشته اصلی و گرایش های مربوطه می باشد.

رشته علوم تربیتی  در حال حاضر دارای سه گروه :

  • گروه‌ علوم‌ تربیتی‌ 1 شامل رشته‌های:  برنامه‌ریزی‌ آموزشی‌ ، برنامه‌ریزی درسی ، تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش (تعلیم‌ و تربیت اسلامی) ، آموزش بزرگسالان ،  تحقیقات آموزشی،  تکنولوژی آموزشی‌ ، مدیریت و برنامه‌ریزی آموزش عالی

  • گروه علوم‌ تربیتی 2 شامل رشته‌های: روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی، روانشناسی تربیتی، مشاوره و راهنمایی ، مشاوره (مدرسه‌ای،شغلی،خانواده‌ای)

  • گروه علوم تربیتی 3 شامل رشته‌های: آموزش و پرورش تطبیقی، آموزش و پرورش پیش دبستانی، آموزش و پرورش دبستانی

مشاوره و تدوین مقالات ISI در گرایش های علوم تربیتی

دپارتمان علوم تربیتی موسسه افرا اماده ارائه خدمات مربوط به مقالات ISI از مرحله ارائه موضوع به صورت مجانی به دانشجویان، آموزش مقاله نویسی ISI، تدوین و نگارش مقالات، ترجمه تخصصی مقالات به صورت روان و با ساختارهای مجلات مختلف و همچنین با پذیرش تضمینی آنها در مجلات مورد تایید وزارت علوم می باشد(برای اطلع از مجلات تقلبی به بخش مقالات ISI سایت افرا مراجعه شود). ارائه مشاوره های مربوط به نوع مجلات و رفع اشکالات متقاضیان مجانی است.

مشاوره و تدوین پروپوزال و پایان نامه  در گرایش های  مختلف علوم تربیتی

از جمله خدمات موسسه افرا در حیطه پروپروزال شامل مواردی مانند: ارائه موضوعات جدید به همراه مقالات Base به دانش جویان به صورت مجانی،  حمایت از دانش جویان و رفع اشکالات آنها تا تصویب موضوع به صورت مجانی،مشاوره و یا تدوین پروپوزال(بیان مسئله، ضرورت موضوع، اهداف، سوالات، فرضیه های پژوهش، پیشینه تجربی، تدوین ابزارهای پژوهش و تعیین روایی و پایایی آنها، تعیین جنبه نوآوری و روشهای تحلیل داده ها)  تدوین فصل دوم پژوهش(بررسی جامع ادبیات نظری و پژوهشی و تدوین مدل مفهومی) تدوین فصل سوم( شناسایی نوع تحقیق، جامعه، نمونه و روش نمونه گیری، روش تحلیل داده ها و تدوین یا استخراج پرسشنامه های ) تدوین فصل چهارم(تحلیل داده های کمی با استفاده از نرم افزارهای SPSS، SAS، AMOS و LISREL ) و تدوین فصل پنجم( تبیین یافته ها، ارائه پیشنهادات کاربردی و پژوهشی و محدودیت های تحقیق) می باشد.

کلیه پروژه ها و پایان نامه ها و تحلیل های انجام شده در موسسه افرا دارای تعهد آموزش (حداقل 3 جلسه) می باشند. همچنین تضمین می شود کارهای انجام گرفته، کارهای جدیدی باشند و دانشجویانی که مایل به انتشار کار خود در قالب مقالات کنفرانس (داخلی و خارجی) و مجلات علمی و پژوهشی (داخلی و خارجی) و مجلات ISI می باشند، می توانند از خدمات چاپ مقالات موسسه افرا بهره مند گردند.

9 Apr 2019