پروپوزال آماده مهندسی عمران در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

پروپوزال آماده و انجام پایان نامه رشته مهندسی عمران

دپارتمان پروپوزال آماده رشته مهندسی عمران در موسسه افرا متشکل از پژوهشگران برتر و فارغ التحصیلان و دانشجویان دانشگاه های صنعتی شریف، دانشگاه تهران، امیرکبیر و علم و صنعت می باشد.

این دپارتمان در حوزه انتخاب پروپوزال، پایان نامه، و مقالات ISI در گرایش های زیر آماده ارائه خدمات به دانش جویان و اعضای هیئت علمی می باشد.

سازه
زلزله
مکانیک خاک و پی
راه و ترابری
سازه های دریایی
سازه های هیدرولیکی
GIS
نقشه برداری
عمران آّب

 

مشاوره و تدوین مقالات ISI در گرایش های مهندسی عمران

اعضای دپارتمان مهندسی عمران متشکل از فارغ التحصیلان و دانشجویان دوره دکتری این رشته می باشند که به واسطه داشتن تجربه بالا در نگارش، ترجمه و پذیرش مقالات ISI  با موسسه افرا همکاری می کنند.  همکاران این دپارتمان افتخار داوری مجلات ISI را داشته و با تجربه بالا آماده ارائه خدمات به دانشجویان و اعضای هیئت علمی در سراسر کشور می باشند.

دپارتمان مهندسی عمران موسسه افرا آماده ارائه خدمات مربوط به مقالات ISI از مرحله ارائه موضوع به صورت رایگان به دانشجویان و اعضای هیئت علمی، آموزش مقاله نویسی ISI، تدوین و نگارش مقالات، ترجمه تخصصی مقالات به صورت روان و با ساختارهای مجلات مختلف و همچنین پذیرش تضمینی آنها در مجلات مورد تایید وزارت علوم می باشد (برای اطلاع از مجلات تقلبی به بخش مقالات ISI سایت افرا: مراجعه شود). ارائه مشاوره های مربوط به نوع مجلات و رفع اشکالات متقاضیان رایگان است.

 

دانلود پروپوزال آماده دانشجویی مهندسی عمران در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در زمینه های زیر:

تحلیل پایان نامه و پروپوزال آماده مهندسی عمران با استفاده از نرم افزارهای تخصصی مانندAnsys ، Abaqus، Sap, Etabs , Safe 2000 ، MATLAB، Opensees، PERFORM، FORTRAN، DIANA
مشاوره در انجام پایان نامه در زمینه های تحلیل استاتیکی غیر خطی، تحلیل پوش اور، تحلیل تاریخچه زمانی غیر خطی، اجزا محدود، بهسازی لرزه ای، تحلیل طیفی مودال شبه دینامیکی، تحلیل دینامیکی غیر خطی، سازه فولادی سازه بتنی
پروژه بارگذاری 
پروژه راهسازی 
پروژه فولاد، طراحی سازه های فولادی 
پروژه متره و برآورد
پروژه بتن، طراحی سازه های بتن آرمه، طراحی پی منفرد، نواری و گسترده 

کلیه پروژه ها و پایان نامه ها و تحلیل های انجام شده در موسسه افرا دارای تعهد آموزش (حداقل 3 جلسه) می باشند. همچنین تضمین می شود کارهای انجام گرفته، کارهای جدیدی باشند و دانشجویانی که مایل به انتشار کار خود در قالب مقالات کنفرانس (داخلی و خارجی) و مجلات علمی و پژوهشی (داخلی و خارجی) و مجلات ISI می باشند، می توانند از خدمات چاپ مقالات موسسه افرا بهره مند گردند.

9 Apr 2019

This website was built using N.nu - try it yourself for free.    (Click here to renew the premium)(info & kontakt)