نمونه سوالات استخدامی کارشناس امور حقوقی آموزش و پرورش

::

توضیحات بیشتر در مورد نمونه سوالات استخدامی کارشناس امور حقوقی آموزش و پرورش :

فروشگاه استخدامات جهت کمک بیشتر به هموطنان متقاضی اشتغال، مجموعه سوالات اختصاصی رشته شغلی کارشناس امور حقوقی آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش که در  سال ۱۳۸۹/۳/۷ برگزار شده است، را با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان عزیز خود قرار داده است.

این نمونه سوالات شامل اصل دفترچه بوده و عدم استفاده از سوالات تألیف شده و یا گردآوری شده از آزمون های استخدامی سایر نهاد ها از خصوصیات بارز آن می باشد.

مزیت دیگری که خرید این سوالات از فروشگاه استخدامت برای کاربران خود خواهد داشت وجود سوالات عمومی به همراه سوالات اختصاصی آزمون می باشد.

شما میتوانید با مطالعه نمونه سوالات سال های گذشته  آزمون استخدامی شرکت نفت، ضمن آشنایی بیشتر با نحوه طرح سوالات این رشته با زمینه فکری بهتری در آزمون استخدامی شرکت کرده و به راحتی از رقیبان خود پیشی بگیرید.

 

*سئوالات موجود در این بسته به شرح زیر می باشد:

- ۶۰ سوال اختصاصی

- ۱۰۰ سوال عمومی (ادبیات فارسی، معارف اسلامی، اطلاعات عمومی و سیاسی، ریاضی، کامپیوتر، زبان انگلیسی)

قیمت خرید و دانلود این محصول ۲۸۰۰ تومان میباشد و شما به محض پرداخت آنلاین مبلغ محصول، قادر به دانلود سریع آن خواهید بود.

 

مشتری محترم لطفا به این نکات توجه فرمایید:

۱- محصولات فروشگاه استخدامات بصورت فایل دانلودی هستند و به صورت پستی ارسال نمیشوند. به محض پرداخت مبلغ محصول لینک دانلود به صورت خودکار توسط سیستم در اختیار شما قرار خواهد گرفت و همان لحظه قادر به دریافت بسته خواهید بود.

۲- جهت پرداخت مبلغ این محصول به درگاه بانک ملت متصل خواهید شد، شما از طریق این درگاه میتوانید با کارتهای اعتباری همه بانکهای عضو شبکه شتاب (مانند: ملی ، پارسیان، پاسارگاد، ملت، صادرات و …) پرداخت خود را انجام دهید.

۳- لطفاً در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی با ما در ارتباط باشید:

ir_estekhdamat@yahoo.com

آرزومندیم در این آزمون موفق شوید.

31 Jan 2019

This website was built using N.nu - try it yourself for free.    (Click here to renew the premium)(info & kontakt)